جوایز شهرداری برای همدلی با «داستان تهران» Reviewed by Momizat on . سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در دومین جشنواره «داستان تهران» به داستان‌هایی با موضوع همدلی جایزه خواهد داد. به گزارش ستاد خبری دومین جایزه «داستان تهران»، ا سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در دومین جشنواره «داستان تهران» به داستان‌هایی با موضوع همدلی جایزه خواهد داد. به گزارش ستاد خبری دومین جایزه «داستان تهران»، ا Rating: 0
شما اینجا هستید:خانه » خبر و گزارش » جوایز ادبی » جوایز شهرداری برای همدلی با «داستان تهران»

جوایز شهرداری برای همدلی با «داستان تهران»

جوایز شهرداری برای همدلی با «داستان تهران»

سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در دومین جشنواره «داستان تهران» به داستان‌هایی با موضوع همدلی جایزه خواهد داد.

به گزارش ستاد خبری دومین جایزه «داستان تهران»، این جایزه در بخش جنبی این رقابت ادبی به دو اثری تعلق می‌گیرد که براساس محور اعلام شده از سوی این سازمان، یعنی «تهران، شهر همدلی» نوشته شده باشند. مبلغ این جایزه ۱۰ میلیون تومان عنوان شده که به دو اثر برگزیده هریک به مبلغ پنج میلیون تومان اهدا خواهد شد.

درحال حاضر برج میلاد و سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران اهدای جایزه در بخش جنبی این رقابت را برعهده گرفته‌اند. برج میلاد امسال با هدف تبیین جایگاه این برج به عنوان یکی از نمادهای شهر تهران، برای اثری که با تمرکز براین سازه نوشته شده باشد، یک جایزه پنج میلیون تومانی درنظر گرفته است.

مهلت ارسال آثار به این مسابقه ادبی تا پایان مهر و همچنین زمان داوری اولیه آثار آبان‌ امسال (۱۳۹۴) خواهد بود. زمان داوری نهایی نیز آذر امسال اعلام شده است.

رتبه­‌های اول تا سوم جایزه داستان تهران به ترتیب هفت میلیون تومان، پنج میلیون تومان و  سه میلیون تومان دریافت می­‌کنند. از پنج اثر برتر نیز هر یک با اهدای مبلغ یک میلیون تومان تقدیر خواهد شد.

دومین جایزه «داستان تهران» از سوی ماهنامه داستان همشهری برگزار می‌شود.

تمامی حقوق برای پایگاه اینترنتی «ادبیات اقلیت» محفوظ است.

رفتن به بالا