فراخوان هفتمین دوره جایزه ادبی هفت اقلیم Reviewed by Momizat on . ادبیات اقلیت ـ فراخوان هفتمین دوره جایزه ادبی هفت اقلیم توسط موسسه فرهنگی هنری هفت اقلیم منتشر شده است. طبق این فراخوان نویسندگان و ناشران جهت شرکت در این دوره ادبیات اقلیت ـ فراخوان هفتمین دوره جایزه ادبی هفت اقلیم توسط موسسه فرهنگی هنری هفت اقلیم منتشر شده است. طبق این فراخوان نویسندگان و ناشران جهت شرکت در این دوره Rating: 0
شما اینجا هستید:خانه » خبر و گزارش » جوایز ادبی » جایزه ادبی هفت اقلیم » فراخوان هفتمین دوره جایزه ادبی هفت اقلیم

فراخوان هفتمین دوره جایزه ادبی هفت اقلیم

فراخوان هفتمین دوره جایزه ادبی هفت اقلیم

ادبیات اقلیت ـ فراخوان هفتمین دوره جایزه ادبی هفت اقلیم توسط موسسه فرهنگی هنری هفت اقلیم منتشر شده است.

طبق این فراخوان نویسندگان و ناشران جهت شرکت در این دوره از جایزه مذکور، تا ۲۵ تیر فرصت دارند ۳ نسخه از کتاب‌های منتشر شده (شامل مجموعه داستان و رمان) خود در سال ۱۳۹۵ را به دبیرخانه جایزه ادبی هفت اقلیم ارسال کنند.

دبیرخانه این جایزه در تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از خیابان ملک، بعد از خیابان کشواد، پلاک ۵۶۹ واقع شده است.

جایزه کتاب سال هفت اقلیم هر سال به کتاب‌های مجموعه داستان و رمان ایرانی اعطا می‌شود.

جایزه ادبی هفت اقلیم، نهادی ادبی است که توسط بخش خصوصی (موسسه فرهنگی هنری هفت اقلیم) اداره می‌شود. این جایزه ادبی هر ساله به کتاب‌های منتشر شده در زمینه ادبیات داستانی (رمان و مجموعه داستان)، در حیطهٔ زبان فارسی در ایران اهدا می‌شود. آثار برگزیده طی چند دوره داوری انتخاب می‌شوند و در تاریخی معین نویسندگان برگزیده مورد تقدیر قرار می‌گیرند. این جایزه یکی از معدود جایزه‌های ادبی مستقل ایران است که کماکان فعالیت می‌کند.

/ خبر آرشیوی /

تمامی حقوق برای پایگاه اینترنتی «ادبیات اقلیت» محفوظ است.

رفتن به بالا