​فراخوان پانزدهمین دوره جشنواره داستان صادق هدایت Reviewed by Momizat on . ادبیات اقلیت ـ پانزدهمین دوره مسابقه ادبی داستان کوتاه‌نویسی صادق هدایت از اول خرداد ۱۳۹۵ آغاز شده و علاقه‌مندان می‌توانند از داخل و خارج کشور، داستان‌های خود ر ادبیات اقلیت ـ پانزدهمین دوره مسابقه ادبی داستان کوتاه‌نویسی صادق هدایت از اول خرداد ۱۳۹۵ آغاز شده و علاقه‌مندان می‌توانند از داخل و خارج کشور، داستان‌های خود ر Rating: 0
شما اینجا هستید:خانه » خبر و گزارش » ​فراخوان پانزدهمین دوره جشنواره داستان صادق هدایت

​فراخوان پانزدهمین دوره جشنواره داستان صادق هدایت

​فراخوان پانزدهمین دوره جشنواره داستان صادق هدایت

ادبیات اقلیت ـ پانزدهمین دوره مسابقه ادبی داستان کوتاه‌نویسی صادق هدایت از اول خرداد ۱۳۹۵ آغاز شده و علاقه‌مندان می‌توانند از داخل و خارج کشور، داستان‌های خود را طبق مقررات مسابقه ارسال کنند.

در این مسابقه هر نویسنده می‌تواند یک داستان کوتاه و بِکر خود را ارسال کند. موضوع داستان‌ها آزاد است، یعنی «هرچه می‌خواهد دل تنگت بگو» و آخرین فرصت ارسال آثار اول آبان ماه ۱۳۹۵ است.

طبق صحبت‌های انجام شده قرار است که به چهار داستان برگزیده، جوایزی اهدا شود.

شرایط شرکت در مسابقه به شرح زیر است:

-هر نویسنده می‌تواند فقط یک داستان کوتاه منتشر نشده خود را برای شرکت در مسابقه ارسال کند.

-داستان ارسالی نباید از هزار کلمه کمتر و از چهار هزار کلمه بیشتر باشد و به دو روش قابل ارسال است:
الف ) ارسال به ایمیل دفتر هدایت [email protected]
ب) ارسال به صندوق پستی ۳۶۵-۱۹۵۸۵ به نام دفتر هدایت. داستان‌هایی که به طریق پستی ارسال می‌شوند لازم است بر یک روی صفحه به صورت تایپ شده و در چهار نسخه فرستاده شوند.

– نویسندگانی که در این مسابقه شرکت می‌کنند لازم است توجه کنند تا تعیین برندگان و نیز انتخاب داستان‌ها برای چاپ در مجموعه آثار برگزیده از درج داستان ارسالی خود در کتاب‌ها، نشریات و سایت‌های اینترنتی و یا ارسال برای مسابقه داستان‌نویسی دیگر خودداری کنند. در غیر این صورت داستان فرستاده شده در مسابقه شرکت داده نمی‌شود.

– نویسندگان داستان‌ها لازم است شماره تلفن تماس، آدرس کامل پستی، تلفن همراه و ایمیل خود را همراه داستان ارسالی به صندوق پستی یا ایمیل دفتر هدایت ارسال کنند و در صورت تغییر، مراتب را به دفتر هدایت اطلاع دهند. داستان‌هایی که فاقد اطلاعات یاد شده باشند در مسابقه شرکت نخواهند داشت.

– ارسال داستان برای این مسابقه به این معنی است که نویسنده در صورت انتخاب، رضایت خود را برای چاپ داستان ارسالی در مجموعه داستان‌های برگزیده اعلام داشته است. دفتر هدایت مجاز به ویرایش داستان‌ها است و داستان‌های ارسالی مسترد نخواهد شد.

– داستانک ‌، داستان بدون عنوان یا نام نویسنده و یا با نام مستعار نویسنده مطلقاً پذیرفته نمی‌شود.

– مهلت ارسال آثار تا سی‌ام مهرماه ۱۳۹۵ است. داستان‌های برتر و اسامی برندگان و اهدای جوایز در مراسم بهمن‌ماه ۱۳۹۵ اعلام می‌شود. جوایز برندگان خارج از کشور به نماینده آن‌ها اهداء خواهد شد.

– کلیه علاقه‌مندان و فارسی زبانان از کشورهای همسایه و دیگر کشورها نیز می‌توانند در این مسابقه شرکت کنند.

گزینش آثار و جوایز:

– نام داوران در مراسم پایانی اعلام خواهد شد.

– به داستان‌های برگزیده به انتخاب هیئت داوران تندیس صادق هدایت یا لوح تقدیر اهداء می‌شود.

-دفتر صادق هدایت با همکاری مؤسسات ادبی خارج از کشور مجموعه بهترین داستان‌های مسابقه را در خارج از کشور چاپ و منتشر می‌کنند.

-در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر به یکی از روش‌های زیر تماس حاصل کنید:

دفتر هدایت:۲۲۵۵۶۶۰۷ – ایمیل: [email protected] – صندوق پستی: ۳۶۵ -۱۹۵۸۵

ادبیات اقلیت / ۱۱ خرداد ۱۳۹۵

کانال سایت ادبیات اقلیت در تلگرام

تمامی حقوق برای پایگاه اینترنتی «ادبیات اقلیت» محفوظ است.

رفتن به بالا