جایزه ادبی اکنون از ادامه راه باز ماند Reviewed by Momizat on . دبیرخانه جایزه ادبی «اکنون» با انتشار بیانیه‌ای ادامه فعالیت جایزه ادبی «اکنون» را غیر ممکن خوانده و از توقف این جایزه به دلیل مشکلات بیرونی خبر داد. ادبیات اقل دبیرخانه جایزه ادبی «اکنون» با انتشار بیانیه‌ای ادامه فعالیت جایزه ادبی «اکنون» را غیر ممکن خوانده و از توقف این جایزه به دلیل مشکلات بیرونی خبر داد. ادبیات اقل Rating: 0
شما اینجا هستید:خانه » خبر و گزارش » جوایز ادبی » جایزه ادبی اکنون از ادامه راه باز ماند

جایزه ادبی اکنون از ادامه راه باز ماند

جایزه ادبی اکنون از ادامه راه باز ماند

دبیرخانه جایزه ادبی «اکنون» با انتشار بیانیه‌ای ادامه فعالیت جایزه ادبی «اکنون» را غیر ممکن خوانده و از توقف این جایزه به دلیل مشکلات بیرونی خبر داد.

ادبیات اقلیت ـ در این بیانیه آمده است:

جایزه‌ی غیردولتی اکنون، در آستانه‌ی اعلام نامزدهای نهایی رمان سال، متأسفانه به دلیل تحمیل شدن مشکلاتی از بیرون جایزه، از ادامه‌ی راه بازماند. به همین سادگی و به همین تلخی.

لازم می‌دانیم سپاس و قدردانی عمیق خود را نثار نویسندگان و ناشرانی کنیم که با ارسال آثار خود به دبیرخانه‌ی جایزه، امیدوارانه قصد مشارکت در این حرکت مستقل ادبی را داشتند و حالا شرمسار آنان نیز شده‌ایم.

همچنین از همه‌ی حامیان مالی و معنوی جایزه صمیمانه سپاسگزاریم و دست‌شان را به گرمی می‌فشاریم.

در پایان، تنها واگوی این آرزوی نه چندان بلندپروازانه می‌ماند که ای کاش جوایز خصوصی هم می‌توانستند بی هیچ اجبار و تنگنایی نفس بکشند و بر قامت نحیف ادبیات داستانی معاصر ببالند. اما هزار افسوس که اکنون ناگزیریم توقفِ جایزه‌ی «اکنون» را در نیمه‌ی راهِ نخستین دوره‌‌ی آن اعلام کنیم، تا شاید وقتی دیگر…

دبیرخانه‌ی جایزه‌ی ادبی اکنون

ادبیات اقلیت / ۸ آذر ۱۳۹۴

تمامی حقوق برای پایگاه اینترنتی «ادبیات اقلیت» محفوظ است.

رفتن به بالا