سیاسر ناشاد به نمایشگاه ۹۵ می‌رسد Reviewed by Momizat on . ادبیات اقلیت ـ سیاسر عنوان تازه‌ترین کتاب محمدحسین محمدی، نویسندۀ اهل افغانستان است که پس از مدت‌ها انتظار امسال در بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، ادبیات اقلیت ـ سیاسر عنوان تازه‌ترین کتاب محمدحسین محمدی، نویسندۀ اهل افغانستان است که پس از مدت‌ها انتظار امسال در بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، Rating: 0
شما اینجا هستید:خانه » خبر و گزارش » اخبار کتاب » سیاسر ناشاد به نمایشگاه ۹۵ می‌رسد

سیاسر ناشاد به نمایشگاه ۹۵ می‌رسد

سیاسر ناشاد به نمایشگاه ۹۵ می‌رسد

ادبیات اقلیت ـ سیاسر عنوان تازه‌ترین کتاب محمدحسین محمدی، نویسندۀ اهل افغانستان است که پس از مدت‌ها انتظار امسال در بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، به علاقه‌مندان عرضه خواهد شد.

محمدحسین محمدی با اعلام این خبر در صفحۀ فیس بوک خود در یادداشت کوتاهی نوشت:

«… و سیاسر ناشاد است!

سیاسر ناشاد از اواسط نمایشگاه کتاب تهران در غرفه‌ی نشر حکمت کلمه عرضه خواهد شد.

با سپاس از یارانم، یوسف انصاری و فریاد ناصری؛ فقط من می‌دانم و خودشان که در راه انتشار این کتاب چه رنجی کشیده‌اند با من.»

«ناشاد» عنوان کتاب تحسین‌برانگیزی از محمدحسین محمدی است که پس از دو کتاب دیگرِ مرتبط با آن، یعنی «از یاد رفتن» و «تو هیچ گپ مزن» در انتشارات تاک افغانستان منتشر شده بود اما کمتر در دسترسِ خوانندگان ایرانی قرار گرفته بود. و اکنون قرار است که کتاب سیاسر که به تعبیر محمدی همان «ناشاد» است، در انتشارات حکمت کلمه منتشر، و در دسترس خوانندگان ایرانی قرار بگیرد.

«ناشاد» داستان بلندی است که به شکل دوم شخص روایت شده است و برشی از زندگی دختری است که در دوران سیاه حکومت طالبان در افغانستان روزگارش را در عسرت و سختی می‌گذراند و…

ادبیات اقلیت خواندن این کتاب را به دوستاران ادبیات فارسی پیشنهاد می‌کند.

از محمدحسین محمدی آثار تحسین‌شدۀ دیگری همچون انجیرهای سرخ مزار و پروانه‌ها و چادرهای سفید نیز منتشر شده است.

ادبیات اقلیت / ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵

تمامی حقوق برای پایگاه اینترنتی «ادبیات اقلیت» محفوظ است.

رفتن به بالا