شما اینجا هستید:خانه » ارسال آثار

ارسال آثار

«ادبیات اقلیت» از تمامی شاعران و نویسندگان و پژوهشگران برای همکاری دعوت می‌کند و مشتاقانه پذیرای آثار آنان است و نیز، سپاسگزارشان که کارشناسان «ادبیات اقلیت» را برای تشخیص و داوری در مورد دارا بودن شرایط عمومی انتشار و نیز سطح کیفی آثارشان شایسته می‌دانند.

کارشناسان سایت، آثار ارسالی را بررسی می‌کنند. بررسی آثار ارسالی از یک هفته تا سه ماه (بسته به شرایط و حجم آثار ارسالی) زمان خواهد برد و در صورت تأیید اثر برای انتشار، نتیجه به اطلاع صاحبان آثار خواهد رسید.

شما می‌توانید آثار خود را در قالب‌های مختلف «شعر»، «داستان»، «معرفی کتاب»، «نقد»، «مقاله»، «گفت‌و‌گو»، «خبر و گزارش»، «عکس یا فیلم» و … برای ما ارسال کنید.

***

دریافت آثار برای بررسی و انتشار در سایت از طریق فرم ارسال اثر صورت می‌گیرد.

هزینۀ بررسی هر اثر برای انتشار در سایت، حداقل ۵۰ هزار تومان است که لازم است هنگام ارسال اثر پرداخت شود. این مبلغ برای آثار کمتر از ده صفحه / ۳۰۰۰ کلمه است. در صورت افزایش حجم اثر و نیز در مورد مقالات، این مبلغ، مطابق فرم موجود در صفحۀ ارسال اثر افزایش می‌یابد.

* این هزینه به عنوان حق‌الزحمۀ بررسی در نظر گرفته می‌شود و در صورت تأیید نشدن اثر، بازگردانده نمی‌شود.

* در مورد داستان، شعر و مقاله امکان انتخاب دو گزینۀ «درخواست نظر مکتوب کارشناس» و «درخواست نقد ویژه» نیز به‌ازای پرداخت هزینه‌ای وجود دارد که فارغ از نتیجۀ بررسی در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت.

بروید به: ⇓

* اگر به هر علتی امکان پرداخت هزینۀ بررسی را ندارید، اثر خود را به آدرس زیر برای ما ایمیل کنید. 

* نویسندگانی که قبلاً اثری از آنان در سایت (به غیر از بخش کارگاه) منتشر شده است، می‌توانند طبق روال گذشته آثار دیگر خود را برای بررسی (بدون پرداخت هزینه) برای ما ایمیل کنند.

ایمیل دریافت آثار:

[email protected]

***

لطفاً به این نکات نیز توجه داشته باشید:

ـ اثر شما نباید پیش از این در فضای مجازی منتشر شده باشد و اگر تا پیش از انتشار آن یا پاسخ بررسی ما، به هر علتی تصمیم به انتشار آن در رسانۀ دیگری گرفتید، حتماً به ما اطلاع دهید؛

ـ در صورتی که اثر شما پیش از این، در خارج از فضای مجازی (کتاب، مجله و…) منتشر شده است، حتماً این مورد را با ذکر دقیق مشخصات انتشار اثر به ما اطلاع دهید؛

ـ بهتر است از ارسال چند مطلب به صورت همزمان (آثار کوتاهی که همراه هم و به صورت یک مطلب منتشر می‌شوند مستثناست) خودداری کنید. و در صورت تأیید نشدن آثارتان برای انتشار، از ارسال آثار دیگر حداقل تا سه ماه خودداری کنید؛

ـ سایت ادبیات اقلیت این اجازه را دارد که از تمامی یا بخشی از آثار منتشرشده، در دیگر رسانه‌های مرتبط با خود (تلگرام، اینستاگرام، فیس بوک، مجله و…) بدون کسب اجازۀ مجدد از مؤلف استفاده کند؛

ـ ادبیات اقلیت در صورت نیاز، مطالب ارسالی را بعد از ویرایش فنی و زبانی منتشر خواهد کرد. (در صورتی که میزان تغییرات بیش از حد متعارف باشد، با مؤلف هماهنگ خواهد شد.)؛

ـ بازنشر مطالب منتشرشده در سایت ادبیات اقلیت، تنها با ذکر منبع (سایت ادبیات اقلیت) و ارجاع به آن (www.aghalliat.com) مجاز است.

 

***

برای اطلاع از شرایط انتشار اثر به صورت کتاب الکترونیک به این صفحه مراجعه کنید

***

انتشار رپرتاژ آگهی در سایت:

* همچنین می‌توانید مطالب مورد نظرتان را برای انتشار به صورت رپرتاژآگهی در سایت سفارش دهید. هزینۀ درج رپرتاژ آگهی در سایت ۳۵۰ هزار تومان است؛ در صورت تمایل، اثر خود را با موضوع “درخواست رپرتاژ آگهی” به آدرس ایمیل بالا بفرستید. پس از تأیید مدیریت سایت، مطلب ویرایش و تنظیم و به صورت رپرتاژ آگهی در سایت منتشر خواهد شد.

***

ارسال کتاب برای معرفی:

اگر ناشر یا مؤلف‌اید و تمایل دارید که کتاب شما در بخش معرفی کتاب سایت ادبیات اقلیت و رسانه‌های مرتبط با سایت ادبیات اقلیت (کانال تلگرام، صفحۀ اینستاگرام، صفحۀ فیس‌بوک و…) معرفی شود، پس از هماهنگی، حداقل یک نسخه از کتاب را به همراه اطلاعات تماستان برای ما ارسال کنید. کارشناسان ما کتاب را  بررسی می‌کنند و در صورت تأیید، نتیجه را به شما اطلاع خواهند داد. * در صورت تأیید نشدن، کتاب(های) ارسالی شما بازگردانده نخواهد شد.

برای هماهنگی با این ایمیل مکاتبه کنید:

[email protected]

همچنین برای اطلاع از چگونگی درج مطلب و آگهی در کانال سایت ادبیات اقلیت با این حساب کاربری ارتباط برقرار کنید:

[email protected]

تمامی حقوق برای پایگاه اینترنتی «ادبیات اقلیت» محفوظ است.

رفتن به بالا