فراخوان سومین دوره‌ جایزه‌ شعر احمد شاملو Reviewed by Momizat on . ادبیات اقلیت ـ فراخوان سومین دوره‌ جایزه‌ شعر احمد شاملو منتشر شد. بنا به اعلام دبیرخانۀ سومین دوره جایزه شعر احمد شاملو، پس از برگزاری دو دوره جایزه‌ شعر احمد ادبیات اقلیت ـ فراخوان سومین دوره‌ جایزه‌ شعر احمد شاملو منتشر شد. بنا به اعلام دبیرخانۀ سومین دوره جایزه شعر احمد شاملو، پس از برگزاری دو دوره جایزه‌ شعر احمد Rating: 0
شما اینجا هستید:خانه » خبر و گزارش » جوایز ادبی » جایزه شعر شاملو » فراخوان سومین دوره‌ جایزه‌ شعر احمد شاملو

فراخوان سومین دوره‌ جایزه‌ شعر احمد شاملو

فراخوان سومین دوره‌ جایزه‌ شعر احمد شاملو

ادبیات اقلیت ـ فراخوان سومین دوره‌ جایزه‌ شعر احمد شاملو منتشر شد.

بنا به اعلام دبیرخانۀ سومین دوره جایزه شعر احمد شاملو، پس از برگزاری دو دوره جایزه‌ شعر احمد شاملو در سال‌های ۱۳۹۴ و ۱۳۹۵،  موسسه‌ الف. بامداد اعلام کرد ضمن سپاسگزاری از همکاری شاعران،  ناشران، خبرنگاران و دوستداران شعر فارسی، در نظر دارد در سال جاری سومین دوره‌ این جایزه را برگزار و هم‌زمان با نود و دومین زادروز تولد شاعر معاصر، احمد شاملو (۲۱ آذر ۹۶) کتاب  شعر نو برگزیده‌ در سال ۱۳۹۵ خورشیدی را معرفی کند.

از این رو، از شاعران و نیز ناشرانی که در زمینه‌ انتشار شعر فعالیت دارند درخواست شده سه نسخه از کتاب‌های چاپ اول شعر نو خود را که در سال ۱۳۹۵ خورشیدی منتشر شده است حداکثر تا پایان تیرماه به دبیرخانه‌ این جایزه به نشانی: تهران، خیابان هلال احمر، نرسیده به میدان رازی، نبش خیابان مرادی، فروشگاه کتاب فرهنگان ارسال کنند.

بنا بر اعلام دبیرخانه‌ سومین دوره‌ جایزه‌ شعر احمد شاملو، تاریخ مورد استناد، تاریخی است که در شناسنامه‌ کتاب درج شده است.

ادبیات اقلیت / ۱۳ خرداد ۱۳۹۶

تمامی حقوق برای پایگاه اینترنتی «ادبیات اقلیت» محفوظ است.

رفتن به بالا