برگزیدگان پانزدهمین و شانزدهمین دورۀ جایزه مهرگان ادب Reviewed by Momizat on . در مراسم اختتامیه شانزدهمین دوره جایزه مهرگان ادب و یازدهمین دوره جایزه مهرگان علم در حوزه محیط زیست، آثار برگزیده و شایسته تقدیر معرفی شدند. به گزارش خبرنگار ا در مراسم اختتامیه شانزدهمین دوره جایزه مهرگان ادب و یازدهمین دوره جایزه مهرگان علم در حوزه محیط زیست، آثار برگزیده و شایسته تقدیر معرفی شدند. به گزارش خبرنگار ا Rating: 0
شما اینجا هستید:خانه » خبر و گزارش » جوایز ادبی » جایزه مهرگان ادب » برگزیدگان پانزدهمین و شانزدهمین دورۀ جایزه مهرگان ادب

برگزیدگان پانزدهمین و شانزدهمین دورۀ جایزه مهرگان ادب

برگزیدگان پانزدهمین و شانزدهمین دورۀ جایزه مهرگان ادب

در مراسم اختتامیه شانزدهمین دوره جایزه مهرگان ادب و یازدهمین دوره جایزه مهرگان علم در حوزه محیط زیست، آثار برگزیده و شایسته تقدیر معرفی شدند.

به گزارش خبرنگار ایسنا، در این مراسم که عصر روز جمعه ۱۳ اسفندماه در فرهنگسرای نیاوران برگزار شد، این جایزه برگزیدگان خود را به شرح زیر معرفی کرد:

در بخش رمان کتاب «چیدن باد» نوشته محمد قاسم زاده از نشر «قطره» به عنوان اثر برگزیده لوح و تندیس جایزه مهرگان ادب را دریافت کرد.

همچنین در بخش رمان کتاب «کافور پوش» نوشته عالیه عطایی از نشر «ققنوس» به عنوان اثر شایسته تقدیر معرفی شد.

رمان «پایان خوش ناتمام» نوشته کاوه میرعباسی از نشر «ثالث» نیز دیگر اثر شایسته تقدیر در بخش رمان معرفی شد.

همچنین در بخش مجموعه داستان کوتاه این جایزه مجموعه داستان «سرطان جن» نوشته رامبد خانلری از نشر «آگه» به عنوان برگزیده، لوح و تندیس این بخش را به خود اختصاص داد.

مجموعه داستان «غریبه‌ای زیر درخت نارنج» نوشته کرم رضا تاج مهر از نشر «ثالث» به عنوان اولین مجموعه داستان تحسین شده،‌ مجموعه داستان «پل‌ها» نوشته احمد ابوالفتحی از نشر «چرخ» به عنوان دومین اثر تحسین شده و همچنین مجموعه داستانهای «دوربرگردان» نوشته میثم کیانی از نشر «زاوش» و مجموعه داستان «عکسهای دسته جمعی» نوشته حمید امجد از نشر «نیلا» آثار شایسته تقدیر این دوره از جایزه مهرگان ادب را به خود اختصاص دادند.

ادبیات اقلیت / ۱۴ اسفند ۱۳۹۵

تمامی حقوق برای پایگاه اینترنتی «ادبیات اقلیت» محفوظ است.

رفتن به بالا