رضا بابایی / گام بلند، دروغ است Reviewed by Momizat on . ادبیات اقلیت ـ شاعران، نویسندگان و اهل قلم، نگاه‌های متفاوتی دربارۀ انتخابات اسفند ۱۳۹۴ ایران، دارند. در پرونده «آن که گفت آری و آن که گفت نه» اظهار نظرها و یاد ادبیات اقلیت ـ شاعران، نویسندگان و اهل قلم، نگاه‌های متفاوتی دربارۀ انتخابات اسفند ۱۳۹۴ ایران، دارند. در پرونده «آن که گفت آری و آن که گفت نه» اظهار نظرها و یاد Rating: 0
شما اینجا هستید:خانه » آرشیو » رضا بابایی / گام بلند، دروغ است

رضا بابایی / گام بلند، دروغ است

رضا بابایی / گام بلند، دروغ است

ادبیات اقلیت ـ شاعران، نویسندگان و اهل قلم، نگاه‌های متفاوتی دربارۀ انتخابات اسفند ۱۳۹۴ ایران، دارند. در پرونده «آن که گفت آری و آن که گفت نه» اظهار نظرها و یادداشت‌های کوتاه و بلند برخی از آنان را گرد هم آورده‌ایم و بازنشر یا نشر داده‌ایم. تا از نگاه کسانی که حرفۀ آنان سیاست نیست و به معنای خاص کلمه «اهل سیاست» نیستند، این موضوع را بازخوانی کنیم. تلاش «ادبیات اقلیت» این بوده است، که سلایق و نظرهای متفاوت را دربارۀ این موضوع، گرد هم آورد.

رضا بابایی، نویسنده، محقق و پژوهشگر ادبی نوشته است:

گام بلند، دروغ است؛ فریب است. تحول اساسی، سرابی بیش نیست. آنچه از دست ما برمی‌آید و حتماً مؤثر است، گام‌های آهسته، اما پیوسته است. این گام‌ها نیز همیشه میسر نیست. هفتم اسفند، فرصتی است که مدیریت کشور را اندکی به سوی عقلانیت حداقلی هدایت کنیم. این فرصت را غنیمت بشماریم و با حضور در پای صندوق‌های رأی، کشور را از آسیب‌های بیشتر نجات دهیم. رأی ما رأی به خردمندی و پاسداشت منافع ملی است.

ادبیات اقلیت / ۵ اسفند ۱۳۹۴

تمامی حقوق برای پایگاه اینترنتی «ادبیات اقلیت» محفوظ است.

رفتن به بالا