فراخوان جایزه مهرگان برای دوره‌های نوزدهم و بیستم Reviewed by Momizat on . ادبیات اقلیت ـ دبیرخانۀ جایزۀ مهرگان فراخوان دوره‌های نوزدهم و بیستم این جایزه را در دو بخش مهرگان ادب و مهرگان علم منتشر کرد. متن کامل این فراخوان به این شرح ا ادبیات اقلیت ـ دبیرخانۀ جایزۀ مهرگان فراخوان دوره‌های نوزدهم و بیستم این جایزه را در دو بخش مهرگان ادب و مهرگان علم منتشر کرد. متن کامل این فراخوان به این شرح ا Rating: 0
شما اینجا هستید:خانه » خبر و گزارش » جوایز ادبی » جایزه مهرگان ادب » فراخوان جایزه مهرگان برای دوره‌های نوزدهم و بیستم

فراخوان جایزه مهرگان برای دوره‌های نوزدهم و بیستم

فراخوان جایزه مهرگان برای دوره‌های نوزدهم و بیستم

ادبیات اقلیت ـ دبیرخانۀ جایزۀ مهرگان فراخوان دوره‌های نوزدهم و بیستم این جایزه را در دو بخش مهرگان ادب و مهرگان علم منتشر کرد. متن کامل این فراخوان به این شرح است:

دبیرخانۀ جایزۀ مهرگان با اعلام آغاز به کار دوره‌های نوزدهم و بیستم این جایزه، از نویسندگان و ناشران محترم دعوت می‌کند تا در صورت تمایل سه نسخه از هر عنوان کتاب منتشر شدۀ خود را به دبیرخانۀ جایزۀ مهرگان ارسال کنند. مهلت ارسال آثار برای کتاب‌های چاپ اول سال ۱۳۹۶ تا پایان تیرماه ۱۳۹۷ و برای کتاب‌های چاپ اول سال ۱۳۹۷ حداکثر تا پایان اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۸ خواهد بود.

در بخش جایزۀ مهرگان ادب، رمان‌ها و مجموعه داستان‌های تألیف‌شده و در بخش مهرگان علم (علم برای همه) کتاب‌های تألیف یا ترجمه شده با موضوع محیط زیست داوری خواهد شد.

نویسندگان جهت اطلاع از ارسال یا عدم ارسال کتاب خود می‌توانند موضوع را از طریق ناشر اثر پیگیری کنند و چنان‌چه به هر علتی کتاب توسط ناشر ارسال نشده بود، ارسال کتاب توسط نویسنده بلامانع است.

در این دوره جایزۀ مهرگان ادب رمان‌ها و مجموعه داستان‌هایی که چاپ اول آن‌ها در خارج از ایران و به زبان فارسی منتشر شده نیز داوری می‌شود. بنابراین نویسندگان می‌توانند کتاب‌های خود را که در بازه زمانی ۲۱ مارس ۲۰۱۷ تا ۲۰ مارس ۲۰۱۹ (سال‌های ۱۳۹۶ و ۱۳۹۷) چاپ شده، حداکثر تا ۲۱ می ۲۰۱۹ (۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸) به دبیرخانه جایزه مهرگان ارسال کنند.

نشانی برای ارسال کتاب‌ها: تهران – صندوق پستی ۵۵۵-۱۹۶۱۵

ایمیل (برای ارتباط و پیگیری امور): mehreganprize@gamil.com

کانال (برای آگاهی از اطلاعیه‌ها و خبرهای مهرگان): https://t.me/mehreganprize_fa

دبیرخانه جایزه مهرگان

۲۹ اردیبهشت ماه ۱۳۹۷

ادبیات اقلیت ـ ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷

تمامی حقوق برای پایگاه اینترنتی «ادبیات اقلیت» محفوظ است.

رفتن به بالا