پیام تسلیت معاون امور فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برای درگذشت کورش اسدی Reviewed by Momizat on . ادبیات اقلیت ـ معاون امور فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درگذشت کورش اسدی را تسلیت گفت. به گزارش روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، دک ادبیات اقلیت ـ معاون امور فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درگذشت کورش اسدی را تسلیت گفت. به گزارش روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، دک Rating: 0
شما اینجا هستید:خانه » خبر و گزارش » پیام تسلیت معاون امور فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برای درگذشت کورش اسدی

پیام تسلیت معاون امور فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برای درگذشت کورش اسدی

پیام تسلیت معاون امور فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برای درگذشت کورش اسدی

ادبیات اقلیت ـ معاون امور فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درگذشت کورش اسدی را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، دکتر سید عباس صالحی با انتشار پیامی، درگذشت کوروش اسدی؛ نویسنده را تسلیت گفت.

صالحی در پیام تسلیت خود توجه این نویسنده به ادبیات کهن و نیز بوم و زادگاه را مورد اشاره قرار داده است.

متن پیام صالحی به این شرح است:

ادبیات داستانی ما در دوره‌های گوناگون نویسندگانی را به خود دیده است که هرکدام به گونه‌ای دارای تاثیرگذاری بر جریان ادبی بوده‌اند. زنده یاد کوروش اسدی در فعالیت‌های ادبی خود به دلیل ارتباط با چند نسل از نویسندگان معاصر توانست با دریافت و انتقال تجربه نقش موثری در مسیر داستان‌نویسی داشته باشد.

توجه به ادبیات کهن فارسی و نیز بوم و زادگاه از دیگر ویژگی‌های نویسندگی وی است که نشان از تعهد این نویسنده به ادبیات بومی دارد.

درگذشت ناگهانی این نویسنده که موجب تاثر گردید را به همسر محترم و خانواده ایشان تسلیت گفته و از خداوند باری‌تعالی برای آن مرحوم مغفرت و برای بازماندگان صبر مسئلت دارم.

ادبیات اقلیت / ۴ تیر ۱۳۹۶

تمامی حقوق برای پایگاه اینترنتی «ادبیات اقلیت» محفوظ است.

رفتن به بالا